Filter
| Höjd (mm) | 104 |
| Innerdiameter [mm] | 42 |
| Ytterdiameter [mm] | 82,50 |
SKU:
5222430013
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287434959
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 86 |
SKU:
5210430003
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 307,5 |
| Bredd (mm) | 149 |
| Höjd (mm) | 58 |
SKU:
5224346074
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1992 |
| Bredd (mm) | 235 |
| Höjd (mm) | 27 |
| Längd (mm) | 290 |
| Fordonsutrustning | För fordon med AC |
SKU:
5287340080
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 441 |
| Bredd (mm) | 126 |
| Tjocklek (mm) | 29,6 |
| Filterutförande | Kupefilter, aktivt kol |
SKU:
5287340060
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Ytterdiameter 1 [mm] | 64 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 31 |
| Höjd (mm) | 125 |
SKU:
5222029243
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Filterutförande | Filterinsats |
| Höjd (mm) | 51 mm |
SKU:
5224438022
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 236 |
| Längd (mm) | 294,6 |
| Höjd (mm) | 70,3 |
SKU:
5224430955
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5222437687
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Ytterdiameter 1 [mm] | 150 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 68 |
| Höjd (mm) | 221 |
SKU:
5224023576
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Diameter (mm) | 110 |
| Höjd (mm) | 122 |
SKU:
5222435224
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 240 |
| Bredd (mm) | 204 |
| Höjd (mm) | 36 |
SKU:
5287341191
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Höjd (mm) | 57 |
| Längd (mm) | 239 |
| Bredd (mm) | 208 |
SKU:
5224435344
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1975 |
| Till årsmodell | 12.1978 |
| Form | Rund |
SKU:
5224433279
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Ytterdiameter 1 [mm] | 65 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 29 |
| Höjd (mm) | 75 |
SKU:
5222029301
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Ytterdiameter [mm] | 95 mm |
| Diameter (mm) | 93 mm |
| Filterutförande | Skruvfilter |
| Gängmått | 3/4 |
| Höjd (mm) | 147 mm |
| Innerdiameter [mm] | 71 mm |
SKU:
5222437492
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 284 |
| Bredd (mm) | 190 |
| Höjd (mm) | 50 |
SKU:
5224433561
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Höjd (mm) | 79 |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 76 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 28 |
SKU:
521275810
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Höjd (mm) | 290 |
| Ytterdiameter [mm] | 118 |
| Innerdiameter [mm] | 69 |
SKU:
5224340907
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days