Filter
| Filterutförande | Filterinsats |
| Höjd (mm) | 59,3 mm |
| Bredd (mm) | 234 mm |
| Längd (mm) | 285 mm |
SKU:
5224430089
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Ytterdiameter 1 [mm] | 72 |
| Längd (mm) | 140,5 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 15 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 31,5 |
SKU:
5222029192
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kåpans diameter [mm] | 65,5 mm |
| Höjd (mm) | 76,5 mm |
SKU:
5222402028
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 235 |
| Bredd (mm) | 209 |
| Tjocklek (mm) | 34 |
SKU:
5287430130
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 2008 |
SKU:
5222346573
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 297 |
| Bredd (mm) | 235 |
| Tjocklek (mm) | 55 |
SKU:
5224346800
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Höjd (mm) | 27 |
| Längd (mm) | 290 |
| Bredd (mm) | 253 |
| Fordonsutrustning | För fordon med AC |
SKU:
5287340010
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Ytterdiameter 1 [mm] | 154 |
| Höjd (mm) | 210 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 70 |
SKU:
5224432881
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Höjd (mm) | 105 |
| Innerdiameter [mm] | 22 |
| Ytterdiameter [mm] | 64 |
| Tillverkningsår från | 2008.01 |
SKU:
5222345463
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 411 |
| Bredd (mm) | 126 |
| Höjd (mm) | 29,6 |
SKU:
5287340000
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 294 |
| Bredd (mm) | 233,5 |
| Höjd (mm) | 65 |
SKU:
5287340040
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 280 |
| Bredd (mm) | 250 |
| Höjd (mm) | 24 |
SKU:
5287430753
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 340 |
| Bredd (mm) | 200 |
| Höjd (mm) | 53 |
| Från årsmodell | 01.1998 |
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Ytterdiameter 1 [mm] | 76 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 62 |
| Innerdiameter 2 [mm] | 71 |
| Höjd (mm) | 92 |
SKU:
5222023318
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Filterutförande | Skruvfilter |
| Kåpans diameter [mm] | 76 mm |
| Höjd (mm) | 80 mm |
| Packbox-Ø | 72 mm |
SKU:
5222430050
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287434958
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5222345565
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287434971
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
Original
| Höjd (mm) | 125 |
| Ytterdiameter 1 [mm] | 64 |
| Innerdiameter 1 [mm] | 31 |
SKU:
528692305
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Ytterdiameter [mm] | 150 |
| Innerdiameter [mm] | 88 |
| Höjd (mm) | 150 |
SKU:
5224348502
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days