AC-system
SKU:
5287431194
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| För tillverkare | SELTEC |
| Remskivor Ø (mm) | 125 mm |
| Polantal | 1 -polig |
| Inlopp-Ø [mm] | 17,2 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 13,5 mm |
| Antal splines | 6 |
| Oljevolym | 150 ml |
| Cylkompr. | 154 cm³ |
| Driftspänning | 12 V |
| Kompr.olja | PAG 46 |
| Kompressor-ID | DKS-15CH |
| Kylmedel | R 134a |
SKU:
5287433422
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 625 |
| Bredd (mm) | 412 |
SKU:
5287344660
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Bredd (mm) | 380 |
| Tjocklek (mm) | 16 |
| Höjd (mm) | 580 |
| Inlopp-Ø [mm] | 15,4 |
| Utlopps-Ø [mm] | 13,8 |
SKU:
5287432022
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Automat |
SKU:
5287343296
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2008 |
SKU:
5287349072
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| För tillverkare | SELTEC |
| Remskivor Ø (mm) | 119 mm |
| Polantal | 1 -polig |
| Inlopp-Ø [mm] | 19,6 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 15,6 mm |
| Antal splines | 6 |
| Oljevolym | 150 ml |
| Cylkompr. | 147 cm³ |
| Driftspänning | 12 V |
| Kompr.olja | PAG 46 |
| Kompressor-ID | DKS-15CH |
| Kylmedel | R 134a |
SKU:
5287435088
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.2002 |
| Till årsmodell | 12.2008 |
| Bredd (mm) | 17 |
| Höjd (mm) | 355 |
| Längd (mm) | 643 |
SKU:
5287348350
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287431390
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5225995947
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Remskivor Ø (mm) | 120 mm |
| Polantal | 2 -polig |
| Inlopp-Ø [mm] | 28,4 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 13,8 mm |
| Antal splines | 6 |
| Oljevolym | 150 ml |
| Cylkompr. | 170 cm³ |
| Driftspänning | 12 V |
| Kompressor-ID | 7SBU16C |
SKU:
5287348380
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287435554
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Motorkod | B205 |
| Motorkod | B235 |
SKU:
5287340115
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Material | aluminium |
| Längd (mm) | 635 |
| Höjd (mm) | 425 |
| Tjocklek (mm) | 20 |
SKU:
5287431651
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.2003 |
| Till årsmodell | 12.2008 |
SKU:
5287348370
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Nätmått | 625-462-16 |
SKU:
5287434544
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| För tillverkare | SANDEN |
| Remskivor Ø (mm) | 119 mm |
| Polantal | 2 -polig |
| Inlopp-Ø [mm] | 14,5 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 14,5 mm |
| Oljevolym | 155 ml |
| Cylkompr. | 161 cm³ |
| Driftspänning | 12 V |
| Kompr.olja | PAG 46 |
| Kompressor-ID | SD7V16 |
| Kylmedel | R 134a |
SKU:
5287430990
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287438532
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | manuell-/optionell automatväxel |
SKU:
5287345542
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287437591
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days