AC-system
| Polantal | 2 -polig |
| Remskivor Ø (mm) | 119 mm |
| För tillverkare | VISTEON |
| Antal splines | 6 |
| Cylkompr. | 161 cm³ |
| Driftspänning | 12 V |
| Kompr.olja | PAG 46 |
| Kompressor-ID | VS-16 |
| Kylmedel | R 134a |
SKU:
5287430989
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287437404
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Modellår | 1994-98 |
| Fordonsutrustning | För fordon med turbo |
SKU:
5287345666
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287436174
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Utlopps-Ø [mm] | 13,8 mm |
| Inlopp-Ø [mm] | 15,5 mm |
SKU:
5287436001
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| För tillverkare | VISTEON |
| Remskivor | Flerspårsremskiva |
| Oljevolym | 140 ml |
| Remskivor Ø (mm) | 108 mm |
| Inlopp-Ø [mm] | 20,5 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 18 mm |
SKU:
5287432442
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| För tillverkare | HVCC |
| Remskivor | Flerspårsremskiva |
| Oljevolym | 130 ml |
| Remskivor Ø (mm) | 108 mm |
| Inlopp-Ø [mm] | 20,5 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 18 mm |
SKU:
5287432441
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | manuell-/optionell automatväxel |
SKU:
5287436238
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287432899
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287431128
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| För tillverkare | Sanden |
| Kompressor-ID | SD7V16 |
| Ribbantal | 6 |
| Remskivor Ø (mm) | 120 |
| Kylmedel | R134a |
SKU:
5287343774
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287437375
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Tillverkningsår från | 1990.01 |
| Tillverkningsår till | 1993.12 |
SKU:
5221348964
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kylarnätmått | 620(615)x395x22 mm |
| Material | aluminium |
| Gängmått 1 | 3/4 |
| Gängmått 2 | 5/8 |
| Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 | utan avfuktare |
SKU:
5287438025
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Modellår | 1992-93 |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänster-/högerstyrd |
SKU:
5287437562
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| För tillverkare | Sanden |
| Remskivor Ø (mm) | 110 |
| Ribbantal | 5 |
| Kylmedel | R134a |
SKU:
5287341995
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| För tillverkare | Zexel |
| Anslutningsteknik | PAD |
| Remskivor Ø (mm) | 128 mm |
| Remskivor | med flerspårsremskiva |
| Driftspänning | 12 V |
| Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2 | med packbox |
| Kompr.olja | PAG 46 |
| Kompressor-ID | DKS15CH |
| Kylmedel | R 134a |
| Ribbantal | 6 |
SKU:
5287431276
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Typ av drivning | Elektrisk |
| Fordonsutrustning | För fordon med AC |
SKU:
5287342013
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| För tillverkare | SELTEC |
| Remskivor Ø (mm) | 135 mm |
| Antal splines | 2 |
| Oljevolym | 200 ml |
| Kompr.olja | PAG 46 |
| Kompressor-ID | DKS-158H |
| Kylmedel | R 134a |
SKU:
5287438094
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Höjd (mm) | 356 |
| Längd (mm) | 502 |
| Bredd (mm) | 26 |
| Från årsmodell | 01.1994 |
| Till årsmodell | 12.1998 |
SKU:
5287344937
Stock Status:
Temporary Sold Out