AC-system
| Kylarnätmått | 552 X 346 X 22 mm |
| Material | aluminium |
SKU:
5287348637
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Från årsmodell | 01.1986 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5287342068
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Remskivor Ø (mm) | 120 |
| Ribbantal | 6 |
| Kylmedel | R134a |
| För tillverkare | Denso |
| Kompressor-ID | 7SB16C |
SKU:
87342669
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Cylinderantal | 4 |
| Från årsmodell | 01.1994 |
| Till årsmodell | 12.1996 |
| Chassinummer till | S2000511 |
| Chassinummer till | S7010247 |
SKU:
5287345088
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Nätmått | 580x395 |
SKU:
5287437069
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Från årsmodell | 01.1994 |
| Till årsmodell | 12.1998 |
SKU:
5287340462
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tryck (bar) | 27 |
| Från årsmodell | 01.1982 |
| Till årsmodell | 12.1992 |
SKU:
5228432247
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Tjocklek (mm) | 16 |
| Bredd (mm) | 400 |
| Höjd (mm) | 580 |
SKU:
5287431579
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287434131
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 572 |
| Bredd (mm) | 396 |
| Tjocklek (mm) | 26 |
SKU:
5287438737
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 1998-03 |
| Bränsletyp | Bensin |
SKU:
5287349091
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Inlopp-Ø [mm] | 11,9 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 8,6 mm |
| Nätmått | 632x392 |
SKU:
5287340217
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287435465
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287342839
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Nätmått | 660-375-16 |
SKU:
5287432027
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Inlopp-Ø [mm] | 11,6 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 11,6 mm |
SKU:
5287135552
Stock Status:
Temporary Sold Out