AC-system
| För tillverkare | VISTEON |
| Remskivor Ø (mm) | 100 mm |
| Polantal | 1 -polig |
| Inlopp-Ø [mm] | 22,5 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 22,5 mm |
| Antal splines | 5 |
| Driftspänning | 12 V |
| Kompressor-ID | VS |
| Kylmedel | R 134a |
SKU:
5287432858
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
87432113OE
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287430235
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Inlopp-Ø [mm] | 14,6 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 14,6 mm |
| Nätmått | 630x378 |
SKU:
5287435665
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Kylarnätmått | 640 X 371 X 16 mm |
| Material | aluminium |
SKU:
5287341215
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287340039
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Nätmått | 635-436-16 |
SKU:
5287431280
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Tjocklek (mm) | 24 |
| Längd (mm) | 605 |
| Bredd (mm) | 410 |
| Från årsmodell | 01.1993 |
| Till årsmodell | 12.1997 |
SKU:
5287438131
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Kompressor-ID | VS16 |
| Nominell spänning [V] | 12V |
| För tillverkare | Visteon |
| Kompressor-ID | VS18 |
SKU:
5287439999
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287431101
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Växellådstyp | manuell-/optionell automatväxel |
SKU:
5287434327
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287438533
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Motortyp | Bensinmotor |
| Från årsmodell | 01.1998 |
| Till årsmodell | 12.2003 |
| Kylmedel | R 134a |
| Cylkompr. | 106 cm³ |
| Oljevolym | 150 ml |
| Antal splines | 6 |
| Kompressor-ID | TRS105 |
| Utlopps-Ø [mm] | 12,5 mm |
| Remskivor Ø (mm) | 100 mm |
| Kompr.olja | PAG 46 |
| Inlopp-Ø [mm] | 15,2 mm |
| För tillverkare | SANDEN |
| Driftspänning | 12 V |
SKU:
5287345892
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287430751
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287437510
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Bredd (mm) | 380 |
| Tjocklek (mm) | 26 |
| Längd (mm) | 585 |
SKU:
5287431271
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287435691
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287348273
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287432087
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| För tillverkare | SANDEN |
| Kylmedel | R 134a |
| Ribbantal | 6 |
| Remskivor Ø (mm) | 124 |
| Kompr.olja | PAG46 |
SKU:
5287341249
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days