AC-system
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | Utan torkfilter |
| Bredd (mm) | 625 |
| Höjd (mm) | 412 |
| Tjocklek (mm) | 16 |
| Material | aluminium |
| Inlopp-Ø [mm] | 11,8 |
| Utlopps-Ø [mm] | 8,6 |
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 1998 |
| Till årsmodell | 2003 |
SKU:
5287340116
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 1985-98 |
SKU:
5287343238
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287438538
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287345375
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287437556
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Nätmått | 580x397 |
| Inlopp-Ø [mm] | 11,5 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 11,5 mm |
SKU:
5287437593
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Cylinderantal | 4 |
| Från årsmodell | 01.1990 |
| Till årsmodell | 12.1992 |
SKU:
5287342644
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Tillverkningsår från | 1998.01 |
| Tillverkningsår till | 2001.12 |
SKU:
5287342429
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Från årsmodell | 01.1994 |
| Till årsmodell | 12.1998 |
SKU:
5287340496
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 01.1986 |
| Till årsmodell | 12.1993 |
SKU:
5287342365
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287439313
Stock Status:
Temporary Sold Out
| För tillverkare | Zexel |
| Anslutningsteknik | V/PAD |
| Remskivor Ø (mm) | 122 mm |
| Remskivor | med flerspårsremskiva |
| Driftspänning | 12 V |
| Kompr.olja | PAG 46 |
| Kompressor-ID | DKS15CH |
| Kylmedel | R 134a |
| Ribbantal | 6 |
SKU:
5287437271
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Utlopps-Ø [mm] | 8,5 mm |
| Inlopp-Ø [mm] | 8,5 mm |
SKU:
5287431198
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287430254
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Remskivor Ø (mm) | 109 |
| Remskivor | Flerspårsremskiva |
| Inlopp-Ø [mm] | 14,5 |
| Utlopps-Ø [mm] | 14,5 |
| Oljevolym [ml] | 200 |
| Tilläggsartikel/tilläggsinformation | Med o-ring |
| Kompressorolja | PAG 46 YF |
| Kylmedia | R 134a |
| Kylmedia | R 1234yf |
SKU:
5287432859
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 1992-93 |
| Vänster-/Högerstyrning | För vänsterstyrd |
SKU:
5287437449
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Fabrikat | SD709 |
| Tandantal | 2 |
| Remskivor Ø (mm) | 132 |
SKU:
5287349254
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Längd (mm) | 625 |
| Höjd (mm) | 415 |
| Bredd (mm) | 16 |
SKU:
5287348362
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Cylinderantal | 4 |
| Från årsmodell | 01.1985 |
| Till årsmodell | 12.1992 |
SKU:
5287342610
Stock Status:
Temporary Sold Out