AC-system
SKU:
5225990027
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5225990032
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5225990052
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Växellådstyp | Automat |
SKU:
5287437503
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Specifikation | Passar alla Europeiska bilar konverterar från R12 till R134A |
| Specifikation | Innehåller |
SKU:
5287340021
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 1998 |
| Till årsmodell | 2010 |
SKU:
5287344701
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
SKU:
5287433820
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 2002 - 2010 |
| Motorkod | B205 |
| Motorkod | B235 |
SKU:
5287347048
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Remskivor Ø (mm) | 119 mm |
| Inlopp-Ø [mm] | 14,5 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 14,5 mm |
| Antal splines | 6 |
| Oljevolym | 150 ml |
| Cylkompr. | 172 cm³ |
| Driftspänning | 12 V |
SKU:
5287432622
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Från årsmodell | 1998 |
| Till årsmodell | 2010 |
SKU:
5287344702
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Remskivor Ø (mm) | 110 |
| Remskivor | Flerspårsremskiva |
| Inlopp-Ø [mm] | 20,5 |
| Utlopps-Ø [mm] | 18 |
| Kompressorolja | R 134a |
| Kylmedia | R 134a |
| Ribbantal | 3 |
SKU:
5287432104
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Modellår | 1998 - 2010 |
| Typ | SAAB 9-5 |
SKU:
5287341264
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Remskivor Ø (mm) | 110 |
| Polantal | 1 |
| Inlopp-Ø [mm] | 20,5 |
| Utlopps-Ø [mm] | 18 |
| Antal splines | 5 |
| Oljevolym [ml] | 120 |
| Cylkompr. (ccm) | 171 |
| Driftspänning [V] | 12 |
| Kompressorolja | R 134a |
| Kylmedia | R 134a |
SKU:
5287432113
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Polantal | 3 |
| Gängmått | M10x1,25 Female |
| Driftspänning | 12 V |
| Kylmedel | R 134a |
SKU:
5287432004
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| För tillverkare | SELTEC |
| Remskivor Ø (mm) | 119 mm |
| Inlopp-Ø [mm] | 14,5 mm |
| Utlopps-Ø [mm] | 14,5 mm |
| Antal splines | 6 |
| Oljevolym | 180 ml |
| Cylkompr. | 168 cm³ |
| Driftspänning | 12 V |
| Kompr.olja | PAG 46 |
| Kompressor-ID | DKS17CH |
| Kylmedel | R 134a |
SKU:
5287436103
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 625 |
| Bredd (mm) | 428 |
| Tjocklek (mm) | 16 |
SKU:
5287431281
Stock Status:
Temporary Sold Out
SKU:
5287439051
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Längd (mm) | 605 |
| Bredd (mm) | 410 |
| Tjocklek (mm) | 24 |
SKU:
5287437950
Stock Status:
Temporary Sold Out
| Från årsmodell | 01.1994 |
| Till årsmodell | 12.1998 |
SKU:
5287340488
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days
| Inlopp-Ø [mm] | 18 mm |
| Nätmått | 585x470 |
| Utlopps-Ø [mm] | 13,7 mm |
SKU:
5287434157
Stock Status:
In Stock
Delivery Status:
1-3 days